Yukarı Çık

Nordia & Beans
Aromalı Mumları
ÜRÜNE GİT %100 doğal olan mumlarımızın; sade tasarımı, eşsiz kokuları ve ahşap fitilin huzur veren sesi ile günün her saati sizi keyifli bir molaya davet ediyoruz
Nordia Fugato
Türk Kahve Makinesi
ÜRÜNÜ GÖR Bol köpüklü eşsiz Türk Kahveleri yapabilmek artık Fugato ile daha kolay. Türk Kahvesi Makinesi Fugato ile sizin de mutfaklarınız tasarım kahveleriniz köpükle dolsun.
Tasarım odaklı

Ürünlerimiz

Nordia Tasarımı

Nordia Tasarımı

Mutfağınızın tasarım detayı

İade Garantisi

İade Garantisi

14 Gün ürün iade garantisi

Güvenli Ödeme

Güvenli Ödeme

256 Bit Güvenlik Sertifikası

Kullanım Garantisi

Kullanım Garantisi

2 Yıl kullanım garantili

Güneydoğu Anadolu'daki
Kadınlarımızın Emeği

Nordia & Beans Türk Kahvelerimiz ile birlikte hediye ettiğimiz bileklikler Zeynep Tosun tasarımıdır ve  Güneydoğu Anadolu’daki kadınlarımız tarafından tamamen el yapımı üretilmiştir.

Eşsiz kahve deneyimine eşlik eden lezzetli sunumlar

Nordia Fugato’nun farklı kahve çekim türleri için dizayn edilmiş özel yapısı sayesinde kahvenizin tadını kendiniz ayarlayabilir, farklı sunumlarla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

NORDIA ürünlerini mutfağınızla tanıştırın

Mutfağınızdaki yeniliklerden
ilham alın.

En İyi Türk Kahvesi İçin Öneriler

Türk kahvesi yapmadan önce kahveyi çekirdek olarak almamız ve ona uygun bir değirmende çekmemiz önemlidir. Bu şekilde kahve daha aromatik, daha taze ve lezzetli olur.

Lezzetli Bir Çay Demlemek İçin Nelere Dikkat Edilir?

Çayda kullanacağınız suyun orta sertlikte olması gerekir. Diyelim ki çay demlerken musluk suyu kullanmak zorundasınız. Bu durumda musluktan aldığınız suyu önce kaynatıp, daha sonra dinlendirip soğutun. Ardından çay demlemek için tekrar kaynatın. Böylece su orta sertliğe yaklaşmış olur.

Siz de mutfaktaki tasarımlarınızı #nordia etiketi ile paylaşın

Daha fazlası için @Nordia_tr hesabımızı takip edin.